Diopsys® ffERG

The Diopsys® ffERG (Full Field Elektroretinografi) modülü, hastalığı erken teşhis etmenize ve hastalık süreci yönetmenize yardımcı olacak  önemli protokolleri içerir.

Gelişmiş Hasta Takip Sistemi

Hastanızın tedaviye nasıl cevap verdiğini anlamak önemlidir. Görsel işlevleri iyileşiyor mu? Hastalıkları ilerliyor mu?

Diopsys® ffERG / Flickergörme testleri, diyabetik retinopati, merkezi retinal ven tıkanıklığı, üveit tarafından gizlenen retina defektleri gibi retina bozukluklarını yönetmenize yardımcı olmak için , renk kodlu raporlar kullanarak  retina sağlığı hakkında nesnel ve işlevsel bilgiler sağlar.

Erken Teşhis

Erken tanı ve tedavi, hastalarınızın gözlerini ciddi görme kaybına karşı koruyabilir. Diopsys , hastanın diğer diagnostik cihazlar ile teşhis edilmesi olanaksız defektlerini çok öncesinden size veri olarak sunar.

Diopsys® ffERG / Flash Plus Fotopik Negatif Tepki, glokom da dahil olmak üzere retina ganglion hücresi işlevini etkileyen optik sinir ve retina hastalığını değerlendirmenize yardımcı olmak için nesnel bilgiler sağlar.

Riskli Hastaların Tespit Edilmesi

Her gün kliniğinize gelen ve retina hastalığı riski taşıyan hastalarınız var. Asemptomatik olanları nasıl tespit edersiniz?

Diopsys® Chromatic Flash Vision Screener size retinal fonksiyon hakkında objektif bilgi sağlar. Artık diyabet gibi risk faktörleri olan hastaları hızlı ve kolay bir şekilde teşhis edebilir ve hastalığın ilk aşamalarında hastalarınıza çözüm önerebilirsiniz.

İletişim

tr_TRTürkçe