Schwind ATOS Femtosaniye Lazer

Schwind ATOS Femtosaniye Lazer

Öncü SCHWIND ATOS femtosaniye lazer, minimal invaziv lentikül ekstraksiyonunun yanı sıra FemtoLASIK’te flep oluşturulmasını sağlar. Yenilikçi teknoloji ve akıllı tasarımın eşsiz kombinasyonu, refraktif kornea cerrahisinde maksimum güvenlik ve en yüksek hassasiyeti sağlar.

Eye Tracker Sistemi ile gelişmiş göz takibi

SCHWIND ATOS, gelişmiş bir son nesil eye tracker sistemine sahiptir. Pupil tanıma ve siklotorsiyon düzeltemesi ile hastanın gözünün görme aksı boyunca hassas bir şekilde merkezlenmesini sağlar. Merkezleme seçenekleri ve siklotorsiyon telafisi, görme eksikliklerinin daha etkili bir şekilde ve özellikle yüksek astigmatizma’nın tedavi edilmesini mümkün kılar. Merkezleme kolayca yapılabilir.

SCHWIND ATOS® 
Deneyimden daha fazlası

SCHWIND ATOS, SCHWIND’in pürüzsüz kornea yüzey teknolojilerindeki kapsamlı uzmanlığının sonucu ortaya çıkmıştır. Dört megahertz’e kadar çalışma hızı ve gelişmiş lazer atış karakteristikleri ve konumlama algoritmaları sayesinde bu femtosaniye lazer çok kısa tedavi ve insizyon sürelerine sahiptir.

PÜRÜZSÜZ VE DOKU TASARRUFU / Geliştirilmiş lentiküler geometrisi özellikle doku tasarrufu açısından büyük önem arz eder. Ayrıca SCHWIND ATOS ile yapılan lentiküller ve flepler yüksek homojenlik ve mükemmel pürüzsüzlük sergiler. Sonuç olarak, lentikül ekstraksiyonu çok basittir ve hasta görme iyileşmesi son derece hızlıdır. FemtoLASIK’te SCHWIND ATOS ile oluşturulan kapağı kaldırmayı kolaylaştırır.

Teknik Özellikleri

  • Akıllı göz takibi ve siklotorsiyon düzeltmesi ile Maksimum güvenlik
  • Mükemmel merkezleme ile yüksek astigmatlarda bile çok hassas tedavi
  • Eğimli hasta ara yüzü sayesinde rahat kullanım
  • Optimize edilmiş lentil geometrisi sayesinde doku tasarrufu
  • Yenilikçi kontak cam tasarımı sayesinde yüksek flap çaplarına erişmek mümkündür
  • Kompakt ve Esnek bir kullanım yapısına sahiptir
  • Sade, sezgisel planlama ve verimli çalışma akışı sayesinde kullanıcı dostudur.

İletişim

tr_TRTürkçe